حضور مجموعه محمد سیما در نشست تفاهم نامه بین مسئولان اتاق بازرگانی قم و دو استان روسیه

حضور مجموعه محمد سیما در نشست تفاهم نامه بین مسئولان اتاق بازرگانی قم و۲ استان روسیه و بازدید تیم تجاری روسیه از کارخانه سوهان محمد سیما

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم در این نشست گفت: در بخش های گوناگون و اقتصادی این استان، مزیت های بسیاری وجود دارد که قابلیت صادرات دارد. مهرداد غضنفری امرایی اضافه کرد: تولید محصول های صادرات محور از برنامه های اساسی استان به ویژه در محصولات غذایی از جمله خوشه سوهان است. وی ادامه داد: از سرمایه گذاری مستقیم خارجی در قم از مجاری قانونی در بخش های فناوری و نیز با رویکرد صادرات کالا حمایت و استقبال می کنیم. وی گفت: مباحث اقتصادی به عنوان رویکرد اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح است و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز امسال را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامیده اند.

** قم ظرفیت های خوبی برای صادرات به روسیه دارد :
رئیس اتاق بازرگانی استان اَستیای شمالی فدراسیون روسیه نیز در این نشست، با اشاره به بازدیدهای انجام شده از چند شرکت تولیدی مواد غذایی در قم گفت: این شرکت ها ظرفیت های بسیاری خوبی برای صادرات به ویژه در بخش محصول های گلخانه ای، شکلات سازی، بیسکویت سازی و سوهان به کشور روسیه دارند.

محمود سیجانی با اشاره به ظرفیت های قم در تولید شیرینی از جمله سوهان ابراز امیدواری کرد که این مراودات موجب ایجاد بازار جدیدی برای محصول های تولیدی استان شود و نتیجه خوبی برای صنعت قم به همراه داشته باشد.

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن