نماینده قم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال راه یافت

#

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در دور برگشت پلی‌آف لیگ برتر فوتسال از سد فرش آرای مشهد گذشت تا جواز حضور در نیمه‌نهایی را به دست بیاورد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازقم، تکلیف ۳ تیم از ۴ تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال ایران امروز در حالی مشخص شد که تیم سوهان محمد سیمای قم توانست جواز حضور در این مرحله را کسب کند.

نماینده فوتسال قم در دیدار برگشت مرحله پلی‌آف خود در خانه پذیرای تیم فرش آرای مشهد بود و توانست با پیروزی ۲ بر صفر بار دیگر فرش آرا را شکست دهد و هواداران خود را خوشحال به خانه بفرستد.

در این بازی سوهان محمد سیما ابتدا توسط روح‌الله ایثاری به گل رسید و پیش از پایان نیمه نخست با یک کار تیمی و ضربه تمام‌کننده علیرضا وفایی در دهانه دروازه گل دوم را نیز به ثمر رساند و با حاشیه امن به رختکن رفت.

در نیمه دوم دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند و فرش آرا که خطر حذف را حس می‌کرد در دقایق قابل‌توجهی از نیمه دوم آرایش ۵ نفره را به کاربست اما گلی در این نیمه به ثمر نرسید.
بدین ترتیب تیم سوهان محمد سیمای قم پس از پیروزی یک‌بر صفر در بازی رفت وبرتری ۲ بر صفر در بازی برگشت در نیمه‌نهایی به مصاف تیم قدرتمند مس سونگون می‌رود.

بازیکنان و هواداران تیم سوهان محمد سیما در پایان این مسابقه به جشن و شادی مشترک پرداختند و تشویق ایسلندی بخشی از جشن تماشاگران قمی بود.

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. رد کردن